Зараз у компанії неробочий час. Замовлення та повідомлення будуть оброблені з 10:30 найближчого робочого дня (завтра, 23.06).
фактичне споживання 0,32А
Все добре. Єдине, що сильно здивувало, це етикетка з радянським (!) знаком якості 😳 Невже з тих пір збереглась??? 🤔😱😄