Корзина
415 отзывов

Сейчас компания не может быстро обрабатывать заказы и сообщения, поскольку по ее графику работы сегодня выходной. Ваша заявка будет обработана в ближайший рабочий день.

+380632340609
+380632340609
Наличие документов
Знак Наличие документов означает, что компания загрузила свидетельство о государственной регистрации для подтверждения своего юридического статуса компании или физического лица-предпринимателя.
Интернет-маркет "Stream PC" все для Вас и вашего дома!
Корзина

Акумулятори SILVER від LogicPower: якість вищої проби

Акумулятори SILVER від LogicPower: якість вищої проби

У 1800 році італійський фізик Олександро Вольта, щоб отримати безперервний електричний струм, помістив мідно-цинкові пластини у кислоту. «Батарея Вольта» стала першим хімічним джерелом струму. У 1859 році французький інженер Гастон Планте створив перший в історії свинцево-кислотний акумулятор.

Минуло багато років, технології виробництва акумуляторних батарей поступово удосконалювалися, від класичних АКБ, з рідким електролітом, у який необхідно постійно добавляти дистильовану воду, до необслуговуваних герметичних моделей, виготовлених за сучасними технологіями  AGMAGM  (мультигель) та GEL.

Від часів винаходу свинцево-кислотних акумуляторних батарей та й до сьогоднішнього дня інженери та вчені вирішують проблему корозії (пошкодження) пластин, пов'язану із їдким хімічним складом електроліту (сірчана кислота). Щоб уповільнити процес електролізу (розкладання речовини на складові (іони) при проходженні через нього електричного струму) та зменшити газоутворення, до складу пластин свинцево-кислотних акумуляторів почали додавати кальцій (Са). А потім, щоб поліпшити антикорозійні властивості пластин, разом із кальцієм, до складу пластин спробували додавати срібло (Ag), у якості легуючого компонента. Дана технологія отримала красиву назву SILVER.

Яку кількість срібла додають до акумуляторних батарей SILVER від LogicPower?

Частка срібла у свинцево-кислотних акумуляторах SILVER від LogicPower становить не більше 0,3% від загальної ваги пластин. Через те, що до сплаву додають чисте срібло 999 проби, вартість акумуляторів зростає на 15-20%.

Серія SILVER відноситься до сегменту «Premium». Для людей, які цінують надійність, якість та ефективність.

Переваги серії SILVER від звичайних AGM і GEL батарей?

  1. Збільшена кількість циклів. Акумулятори AGM SILVER від LogicPower пропрацюють на 25% довше за звичайні. Батареї  GEL SILVER – на 15%.
  2. Високі пускові струми. Величина пускових струмів в акумуляторах  SILVER збільшена на 15%.
  3. Висока стійкість до глибокого розряду. При частих повних розрядженнях батареї серії SILVER  втрачають мінімальну кількість ємності, у порівнянні зі звичайними АКБ.
  4. Розширений температурний діапазон. Температура зберігання: -20 ° С - + 50 ° С. Робоча температура: -10 ° С - + 40 ° С

Усі, без виключення,  акумулятори ТМ LogicPower,  как SILVER, проходять багатоступінчасту систему вхідного контролю якості акумуляторних батарей. В тому числі, за допомогою спеціального обладнання (тест-машини європейського класу MT-20V / 4A / 4A і MT-20V / 15A / 30A). Ми робимо все можливе, щоб відсіяти неякісний товар до того, як він потрапить до споживача.

«Premium» лінійка акумуляторів  SILVER від LogicPower у повній мірі дозволить Вам відчути, що таке якість вищої проби.

https://logicfox.ua/blog/akumulyatori-silver-v%D1%96d-logicpower-yak%D1%96st-vishho%D1%97-probi.html
Другие статьи